preskoči na sadržaj

Osnovna škola Murterski Škoji

Login
Kalendar
« Veljača 2021 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
Prikazani događaji

Sat

Tražilica
Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka
Anketa
Na Internetu sam najčešće na:






Brojač posjeta
Ispis statistike od 26. 4. 2012.

Ukupno: 182757
Danas: 1
ŠKOLSKI LIST

Korisne stranice

 

Vrijeme
Weather by Freemeteo.com
Područni odjel Betina

RAZREDNIK: Edita Jakas

POPIS UČENIKA

1. razred
1  Ante Bilić
2.  Neo Jadrešić
4.  Agata Preložnik
5.  Cvita Šandrić

Raspored sati za 1. razred za školsku godinu 2018./2019.

 SAT   PONEDJELJAK   UTORAK   SRIJEDA   ČETVRTAK   PETAK 
1.  matematika  hrvatski  hrvatski  hrvatski  hrvatski
2.  hrvatski  matematika  matematika  priroda  matematika
3.  engleski  priroda  tjelesni  vjeronauk  SR
4.  glazbeni  tjelesni  likovni  vjeronauk  engleski
5.  tjelesni  dodatna  INA    dopunska

 

---------------------------------------------------------------------------------

 

RAZREDNIK: Daniela Klajić

POPIS UČENIKA

2. razred
1  Korina Barešić
2.  Matej Kavedžić
4.  Bartol Šandrić
5.  Agata Zorzin

 

Raspored sati za 2. razred za školsku godinu 2018./2019.

SAT  PONEDJELJAK   UTORAK   SRIJEDA   ČETVRTAK  PETAK
1.  hrvatski  hrvatski  hrvatski  vjeronauk  hrvatski
2.  matematika  matematika  matematika  vjeronauk  priroda
3.  tjelesni  likovni  priroda  hrvatski  engleski
4.  engleski  dopunska  glazbeni  matematika  SR
5.  dodatna    tjelesni  INA  tjelesni

 

 

RAZREDNIK: Marina Kulušić

POPIS UČENIKA

3. razred
1  Bruna Bilić
2.  Maja Čubrić
3.  Duje Ferara
4.  Luka Girin
5.  Paula Jakovčev
6.  Tina Jakovčev
7.  Natalija Kapov
8.  David Preložnik
9.  Roko Skračić
10.  Kristijan Tomas

Raspored sati za 3. razred za školsku godinu 2018./2019.

SAT PONEDJELJAK UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
1.  hrvatski  hrvatski  hrvatski  hrvatski  hrvatski
2.  matematika  matematika  matematika  priroda  matematika
3.  engleski  priroda  tjelesni  vjeronauk  SR
4.  glazbeni  tjelesni  likovni  vjeronauk  engleski
5.  tjelesni  dodatna  INA    dopunska

 

------------------------------------------------------------------------------

RAZREDNIK: Daniela Klajić

POPIS UČENIKA

4. razred
1  Petra Kapov
2.  Ema Sladić
3.  Filip Šandrić
4.  Lovre Šandrić
5.  Maša Šandrić
6.  Azra Vuksanić

 

 

 

 

Raspored sati za 4. razred za školsku godinu 2018./2019.

SAT PONEDJELJAK   UTORAK SRIJEDA ČETVRTAK PETAK
1.  hrvatski  hrvatski  hrvatski  vjeronauk

 hrvatski

2.

 matematika

 matematika  matematika  vjeronauk  priroda
3.  tjelesni  glazbeni  priroda  hrvatski  engleski
4.  engleski  priroda  likovni  matematika  SR
5.

 talijanski

 dopunska

 tjelesni  INA  talijanski
6.    

 dodatna

 

 

 

preskoči na navigaciju