Sretno more

Dana 29.5. učenici sedmih razreda su sudjelovali u projektu “Sretno more” u kojem su u suradnji s udrugom Argonauta i njihovim partnerima sudjelovali u radionicama, a potom i u čišćenju plaže Luke. U goste smo pozvali i učenike iz Njemačke s kojima rado surađujemo i koji nam u utorak stižu u školu održati svoju radionicu.
Svi učenici su se zabavili, ali i usvojili brojna znanja o okolišu, podmorju, Kornatima i otpadu.
U galeriji pogledate kako im je bilo!

Pročitajte još

8.a i 8. b – Školska godina 2025./26.

8.a i 8. b – Školska godina 2025./26.

Fotogalerija: Oproštaj učenika 8.a i 8.b razreda, školska godina 2025./26. Tradicionalni oproštaj učenika osmih razreda uz prigodno druženje. Želimo im puno uspjeha i sreće u njihovom daljnjem školovanju ! ...Naša imena svatko će znati jer mi smo generacija koja se...

Skip to content