Učenici sedmih razreda uputili su se 5. lipnja na jednodnevni izlet u Trogir i Omiš u pratnji svojih razrednica. Uživali su i u panoramskoj vožnji brodom kroz kanjon Cetine, a zasluženo su predahnuli na Radmanovim mlinicama. Imali su priliku prošetati starom jezgrom grada Trogira, gdje su među ostalim vidjeli i katedralu sv. Lovre i kulu Kamerlengo, a najveći dojam u obilasku Omiša ostavila je utvrda Mirabela s koje se pruža pogled na grad i otok Brač. U večernjim satima vratili su se kući zadovoljni i umorni, ali bogatiji za još jedno iskustvo.
Odluka o dopunskom radu
Poštovani roditelji i učenici na slijedećem linku možete preuzeti odluku o dopunskom radu u OŠ Murterski škoji.


