Autor: Administrator , 25. 5. 2019.

za prijem osobe u provedbi mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

„Stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva“

OŠ  MURTERSKI  ŠKOJI

MURTER, Put škole 10

KLASA:   112-06/19-01/01

URBROJ: 2182/1-12/1-8-19-01-1

Šibenik, 22. svibnja  2019.

Na osnovi članka 107. i 108. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (Narodne novine broj 87/08, 86/09, 92/10, 105/10, 90/11, 5/12, 16/12, 86/12, 94/13, 136/14-RUSRH, 152/14, 7/17, 68/18), sukladno odobrenju za provođenje mjere „Stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva“ čiji je nositelj Hrvatski zavod za zapošljavanje, a korisnik u području obrazovanja Ministarstvo znanosti i obrazovanja, ravnatelj Osnovne škole MURTERSKI  ŠKOJI, Murter, raspisuje:

za prijem osobe u provedbi mjere Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

„Stjecanje prvog radnog iskustva/pripravništva“

• PRIPRAVNIK - STRUČNI/A SURADNIK/CA –  PSIHOLOG  - 1 izvršitelj/ica, puno radno vrijeme (40 sati), u trajanju od 12 mjeseci

Osoba se može primiti ako je:

- nezaposlena bez staža osiguranja u obrazovnoj razini iz područja obrazovanja, zdravstva, socijalne skrbi i kulture, prijavljena u evidenciji nezaposlenih

Uvjeti za radno mjesto prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

U prijavi na natječaj navode se osobni podaci podnositelja prijave (osobno ime, adresa stanovanja, broj telefona/mobitela, e-mail adresa).

Kandidati/kinje uz prijavu dužni su dostaviti:

- kratki životopis

- presliku domovnice

- presliku rodnog lista

- presliku diplome o stečenoj stručnoj spremi

- dokaz da nema staža osiguranja u obrazovnoj razini iz područja obrazovanja, zdravstva, socijalne skrbi i kulture (preslika potvrde o podacima evidentiranima u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje)

- uvjerenje o nezaposlenosti Hrvatskog zavoda za zapošljavanje

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv podnositelja prijave ne vodi kazneni postupak sukladno čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju (ne starije od 6 mjeseci).

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a osoba je prije sklapanja pisanog ugovora dužna dostaviti na uvid originalne dokumente.

Kandidati koji se po posebnim propisima pozivaju na prednost pri zapošljavanju moraju prilikom prijave na natječaj dostaviti svu potrebnu dokumentaciju i dokaze koje posebni propisi propisuju pri ostvarivanju prava na prednost zapošljavanja.

Dokaze koje je potrebno priložiti za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN, br. 121/17) potražiti na poveznici:

U skladu s uredbom Europske unije 2016/679 Europskog parlamenta i Vijeća od 17. travnja 2016. godine, te Zakonom o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18) prijavom na natječaj osoba daje privolu za prikupljanje i obradu podataka iz natječajne dokumentacije, a sve u svrhu provedbe ovog natječaja.

Prijave za natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od 15 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i mrežnim stranicama i oglasnoj ploči škole, na adresu škole: OŠ MURTERSKI  ŠJOJI, Murter, Put  škole 10, s napomenom „Natječaj – pripravnik stručni suradnik“.

Kandidatom/kinjom u natječajnom postupku smatra se osoba koje je podnijela urednu, pravovremenu i potpisanu prijavu na natječaj zajedno sa svim traženim prilozima te koja ispunjava uvjete iz natječaja.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

O rezultatima natječaja svi kandidati/kinje biti će obaviješteni u zakonskom roku.

RAVNATELJ:

mr.sc.  Edo Juraga, prof.